Blacharstwo z wykorzystaniem PDR

Zapewniamy profesjonalne usuwanie wgnieceń metodą PDR z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Dzięki posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zagwarantować, że nasza praca przyniesie oczekiwane skutki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Stosowana w naszej firmie metoda usuwania wgnieceń bez lakierowania to przełomowe rozwiązanie, które nie tylko przywraca pojazd do stanu sprzed powstania niepożądanych uszkodzeń, ale i pozwala na zachowanie oryginalnej powłoki lakierniczej.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR to technika zaawansowana, którą wykorzystuje niewiele firm na terenie Poznania i okolic, gdyż wymaga dużego doświadczenia przy operowaniu odpowiednimi dźwigniami na granicy sprężystości blachy.

  • zapłacisz mniej niż za metody blacharskie
  • zachowasz oryginalną powłokę lakierniczą
  • oszczędzisz czas (czas realizacji to często nieco ponad 30min)
  • Twój samochód zyska na wartości
  • naprawa odbywa się bez szpachlowania
  • naprawa uznawana jest przez firmy ubezpieczeniowe

Ale nie zawsze da się wykonać tak naprawę wtedy naprawiamy metodą blacharska.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to doskonały wybór dla każdego, kto chce zachować oryginalną powłokę lakierniczą na swoim samochodzie, a jednocześnie, zależy mu na tym, aby pozbyć się nieestetycznych wgniotek.

Usuwanie wgnieceń glue pulling

  • Wyciąganie wgnieceń odbywa się przy użyciu młotka bezwładnościowego oraz specjalistycznych adapterów o każdorazowo dobieranym kształcie i wielkości. Adapter mocowany jest do powierzchni wgniecenia za pomocą kleju termotopliwego. Gdy klej zastygnie, następuje wyciągnięcie wgniecionej blachy.
  • Wykorzystywany do tego jest młotek bezwładnościowy.
  • Tę metodę stosujemy wtedy, gdy użycie dźwigni PDR jest ograniczone z uwagi na specyfikę konstrukcji elementu (np. w przypadku słupków i profili zamkniętych).

Wiele osób zastanawia się na pewno, ile kosztuje usuwanie wgnieceń metodą PDR. Cena tego rodzaju usługi zależy przede wszystkim od tego, jak rozległe są uszkodzenia. Trudno więc ją jednoznacznie wskazać. Warto jednak zaznaczyć, że usuwanie wgnieceń metodą PDR jest tańsze niż metody blacharskie, opierające się na wymianie powłoki lakierniczej, dlatego stawiając na nasze usługi — oszczędzasz.

Skontaktuj się z nami

+48 695 956 299

Inne usługi

Blacharstwo

Lakiernictwo standardowe oraz smart